Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Së bashku me qumësht shet edhe marihuanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Së bashku me qumësht shet edhe marihuanë Empty
MesazhTitulli: Së bashku me qumësht shet edhe marihuanë   Së bashku me qumësht shet edhe marihuanë Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:05 pm

Një shitës i moshuar i qumështit është paditur këto ditë për shitjen e marihuanës së bashku me shishet e qumështit për myshterinjtë të cilat kanë pasur kërkesa të veçanta.
Robert Holding, 72 vjeçar, në qytetin veriperëndimor anglez Burnely, pos qumështit, çdo ditë myshterinjve të vet u ka shitur edhe sasi të caktuara të marihuanës.

Gjykatësja Sarah Statham të premten në gjykatë ka thënë se Holding u ka ofruar marihuanën njerëzve të moshuar si ilaç për dhimbje dhe telashe tjera. Myshterinjtë potencial ia kishin lënë atij porosinë para derës, njofton Yahoo.

Holding ka pranuar fajin dhe është dënuar me 36 muaj dënim me kusht.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Së bashku me qumësht shet edhe marihuanë Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Së bashku me qumësht shet edhe marihuanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: