Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Han 203 krahë pulash për njëzet minuta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Han 203 krahë pulash për njëzet minuta Empty
MesazhTitulli: Han 203 krahë pulash për njëzet minuta   Han 203 krahë pulash për njëzet minuta Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 3:06 pm

Amerikani me emrin artistik “Super Squibb” për vetëm 20 minuta kohë ka ngrënë 203 krahë pulash dhe ka fituar bindshëm në garën e cila është mbajtur në Filadelfia.
Për mundimin e tij 23-vjeçari nga qyteza Berlina në shtetin federal të New Jerseyt ka fituar një automjet, unazë diamanti me vlerë prej 8.000 dollarësh dhe kurorën me figura të zogjve miniatural.

Gara tradicionale, e cila çdo vit organizohet në prag të garës së madhe të ragbit “Super Bowl”, është përcjellë nga mbi dhjetëmijë njerëz.

Vendin e dytë e ka fituar Richard "Not Rich" Razzi, i cili ka gëlltitur 180 krahë pulash.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Han 203 krahë pulash për njëzet minuta Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Han 203 krahë pulash për njëzet minuta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: