Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Udhëtari ankohet në shërbim fiton vend pune

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Udhëtari ankohet në shërbim fiton vend pune Empty
MesazhTitulli: Udhëtari ankohet në shërbim fiton vend pune   Udhëtari ankohet në shërbim fiton vend pune Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 5:24 pm

Udhëtari i kompanisë ajrore britanike “Virgin Atlantic” i cili shefit të personelit i ka dërguar një letër të gjatë në të cilën ka shprehur pakënaqësinë e tij me shërbimin dhe ushqimin gjatë fluturimit nga Mumbai deri në Londër ka fituar vend të punës në këtë kompani si provues i ushqimit.
Robert Branson, drejtor ekzekutiv i kompanisë ajrore, ka marrë në punë shkrimtarin e letrës më të gjatë dhe më të detajuar të ankesës që në të ardhmen të përzgjedhë ushqimin dhe verërat të cilat do tu shërbehen udhëtarëve të “Virgin Atlantic”.

Letrën përplot me shaka, e cila në vete ka përmbajtur pesë fotografi të ushqimeve “të tmerrshme”, e kanë publikuar mediat në mbarë botën.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Udhëtari ankohet në shërbim fiton vend pune Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Udhëtari ankohet në shërbim fiton vend pune
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: