Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit! Empty
MesazhTitulli: Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit!   Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit! Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 5:20 pm

Derisa zjarrfikësit japonezë ndodheshin në një intervenim urgjent - duke kryer punën - atyre u është djegur stacioni i tyre!
Fatkeqësia ka ndodhur kur një pjesëtar i ekipit të guximshëm ka mbetur në stacion, dhe ka filluar me përgatitjen e darkës për kolegët e tij, të cilët kanë qenë në terren.

Në gjysmë të përgatitjes, ai është thirrur të paraqitet në vendin e ngjarjes, e duke u ngutur ka harruar ta ndalte gazin.

Zjarrfikësit kanë tentuar ta shuajnë zjarrin në stacionin e tyre me dhjetë automjetet që kishin në dispozicion. "Beteja ka qenë e kotë", ka thënë njëri prej zjarrfikësve, derisa i tërë stacioni është bërë rrafsh me tokë.

Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit! F.0201113701790_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit! Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Zjarrfikësi ia vë flakën stacionit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: