Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kenia, vëllai i Barack Obamas arrestohet për drogë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Kenia, vëllai i Barack Obamas arrestohet për drogë Empty
MesazhTitulli: Kenia, vëllai i Barack Obamas arrestohet për drogë   Kenia, vëllai i Barack Obamas arrestohet për drogë Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 5:18 pm

George Obama, vëllai nga babai i presidentit te ri amerikan, Barack Obama, është arrestuar në Nairobi të Kenias, me akuzën e zotërimit të marihuanës.
Vetë shefi i policisë e pranoi se George nuk është trafikant droge, por sidoqoftë, është gjetur me shkelje, sepse mbante me vete lënden e ndaluar narkotike.

Ndonëse kanë një baba, presidenti i Shteteve te Bashkuara dhe George Obama nuk janë takuar veçse dy herë gjatë jetës së tyre.

20-vjeçari Obama nuk i pranon akuzat dhe pretendon se policia erdhi dhe e mori në shtëpi, ndërsa ai vetë nuk dinte arsyet përse po e prangosnin. Muaj më parë, ai tha për “Vanity Fair” se e kishte takuar gjysmë-vëllain e tij të famshëm vetëm një herë kur ishte 5 vjeç dhe herën e dytë e të fundit, kur Barack Obama vizitoi Afrikën Lindore në 2006-ën.

20 vjeçari rrëfeu se takimet kishin qenë tepër të shkurtra, e siç shpjegonte ai, kish qenë tamam sikur të takonte një njeri krejtësisht të huaj, me të cilin nuk e lidhte asgjë. /tch/

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Kenia, vëllai i Barack Obamas arrestohet për drogë Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Kenia, vëllai i Barack Obamas arrestohet për drogë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: