Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shitet heroina "Obama"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Shitet heroina "Obama" Empty
MesazhTitulli: Shitet heroina "Obama"   Shitet heroina "Obama" Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 5:24 pm

Policia në New York supozohet të ketë arrestuar pesë persona të dyshuar se në rrugët e këtij qyteti të kenë shitur heroin nën brendin "Obama".
Fotografitë të cilat i ka publikuar policia tregojnë se në qeset e letrës në të cilat gjendet heroina është shtypur mbiemri i presidentit të porsazgjedhur amerikan, Barack Obama. Kjo heroinë me brendin "Obama" supozohet se po shitet rrugëve të New Yorkut.

Nuk është e pazakontë që shpërndarësit e drogave të shënjojnë qeset e drogës me emrat e personave të shquar për të theksuar se bëhet fjalë për drogë të kualitetit të lartë. Kështu në rrugët amerikane deri më tani janë paraqitur heroina Bin Laden, ekstaza Harry Potter dhe kokaina Telletubies.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Shitet heroina "Obama" Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Shitet heroina "Obama"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: