Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Vaznja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xoni
antar 0%
antar 0%
xoni

Male Numri i postimeve : 46
Age : 25
Qyteti : kaqanik
Registration date : 15/01/2009

Vaznja Empty
MesazhTitulli: Vaznja   Vaznja Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:17 pm

Mam, a pet kujtohet ajo vaznja qe bajshe dert mes pe thehet?
Po, pi di.
Pi tashit s’ki nevoj’ me bajt mo dert..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vaznja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: