Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Polici

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xoni
antar 0%
antar 0%
xoni

Male Numri i postimeve : 46
Age : 25
Qyteti : kaqanik
Registration date : 15/01/2009

Polici Empty
MesazhTitulli: Polici   Polici Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:09 pm

Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e puesin: Petrit cfare eshte partia?
Nena ime, i pergjigjet Petriti.
Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet: Ho me Petrit si e kalove testin?
Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja 'nena ime'.
E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje: Kush eshte partia?
dhe ky i pergjigjet: Po nona e petritit mo, nona petritit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Polici Empty
MesazhTitulli: Re: Polici   Polici Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 1:38 pm

hehehe interesant kana

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Polici Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
Vizitor
VizitorPolici Empty
MesazhTitulli: Re: Polici   Polici Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:30 pm

shum e fort uheuhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Polici Empty
MesazhTitulli: Re: Polici   Polici Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Polici
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: