Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Abdul: Rihanna dhe Beyonce janë frymëzuar nga unë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Abdul: Rihanna dhe Beyonce janë frymëzuar nga unë Empty
MesazhTitulli: Abdul: Rihanna dhe Beyonce janë frymëzuar nga unë   Abdul: Rihanna dhe Beyonce janë frymëzuar nga unë Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:51 pm

Anëtarja e jurisë në spektaklin për talentë “America Idol”, Paula Abdul, thotë se ajo ka qenë frymëzimi i superyjeve, Rihanna dhe Beyonce.

Abdul është bërë e famshme në vitet e tetëdhjeta duke shitur më shumë se 23 milionë albume në mbarë botën dhe duke kryesuar disa herë top-listat amerikane, para se të bënte një pauzë në vitin 2000.

Ndërsa tani, Abdul thotë se karriera e saj dhe videoklipet muzikore janë paraprirës të muzikës dhe yjeve të sotme.

“Videoklipet e mia qëndrojnë ende në hap me kohën. Ato janë si kalendar për cilindo këngëtar. Madje edhe Rihanna dhe Beyonce kanë kërkuar t’u jap leje t’i imitojnë ato. Është vërtet kënaqësi kur shoh ndikimin tim në muzikën e kohës së sotme dhe ndjehem mirë që kam lënë një shenjë”, është shprehur Abdul.

Rihanna
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Abdul: Rihanna dhe Beyonce janë frymëzuar nga unë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rihanna dëshiron tё shndërrohet nё aktore
» Jordan: Gjinjtë e mëdhenj nuk janë në modë
» City: Në radhë janë Gerrard, Lampard dhe Messi
» Kush janë 10 zbulimet më të mëdha shkencore të vitit 2008
» Ajet Shosholli: Shkollat e futbollit janë fidanishte për ardhmërinë e një vendi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: