Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Besimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Besimi Empty
MesazhTitulli: Besimi   Besimi Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 6:00 pm

Besimi
Me rastin e rikthimit te besimit njerit ju mbush mendja top edhe
dite per dite shkote ne u falte e i kerkote zotit dhjete mije dollare,
he sot he neser prit e ska u merzit e po i qahesh i shokut t'vet jam
fal jam fal në këtë ¨mnyrë po me çfar të bëj.
-I thot ky boja me shkrim kërkesen, E ulet ky dhe shkruan një
letër edhe e nis adresa zotit tim, dhe marin këto të postës kujt t'ja
çojshin ?

-Dhe vendosen t'ja çonin kryeministrit.

-E hap ky e lexon i bëhet qejfi që po e quanin zot edhe i thot sekertares dashka shume dreqi cojani pese mije se paska hall.

E për një jave vjen letra tjetër.

O zot ma nis edhe një pesçe por ma jep në dorë se e mori kryeministri gjysmen dreqi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Besimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: