Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tu thaft dora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Tu thaft dora Empty
MesazhTitulli: Tu thaft dora   Tu thaft dora Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 6:00 pm

Tu thaft dora

Ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,

Naten e dasmes ti u bofsh hor,

Diten e dasmes raft një metër bor,

Tu nalt rryma 24 orë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tu thaft dora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: