Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Se ha njeri luanin.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Se ha njeri luanin. Empty
MesazhTitulli: Se ha njeri luanin.   Se ha njeri luanin. Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:59 pm

Se ha njeri luanin.
Disa vlonjat vendosin te ikin te kopshti zollogjik. sa do futeshin
te dera vjen nje punonjes koshtit dhe mbyll deren.vlonjatet te acaruar,
0re hape deren Nuk mund te futeni Pse??? Ka dale luani nga kafazi Ore
hape se sta ha njeri luanin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Se ha njeri luanin.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: