Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shoferi pa patent

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Shoferi pa patent Empty
MesazhTitulli: Shoferi pa patent   Shoferi pa patent Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:59 pm

Shoferi pa patent

Nje polic ndalonë je makin.

-Mire dita! Do doja tju uroja pasi jeni i vetmi shofer qe mban
rripin e sigurimit..edhe per kete ministrija e qarkullimit ju shpërblen
me një çmim prej 500Euro.
Por jam kurioz ta di se cfare do beni me keto lek??

-Po mendohesha te beja kursin e shoferit-pergjgijet cuni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shoferi pa patent
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: