Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Martesa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Martesa Empty
MesazhTitulli: Martesa   Martesa Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:58 pm

Martesa

A e dini që në kohët e sotme 180% e grave nuk e duan martesën!

Siç duket e kanë kuptuar që për 60 gram salçiçe të blejnë gjithë derrin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Martesa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: