Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ma rruj koken

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Ma rruj koken Empty
MesazhTitulli: Ma rruj koken   Ma rruj koken Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:57 pm

Ma rruj koken

Sa kushton qethja e flokeve? 10 euro.

E sa kushton rroja? 5 euro, Ma rruj koken, pra!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ma rruj koken
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: