Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mesuesi pyet?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Mesuesi pyet? Empty
MesazhTitulli: Mesuesi pyet?   Mesuesi pyet? Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:56 pm

Mesuesi pyet?

U jep mësuesi një temë hartimi nxënësve, Cfar do të bëje po të
ishe zyrtarë? Të gjithë po shkruanin vetëm njëri jo. Ti pse nuk shkruan
e pyeti mësuesi?Po pres të më vijë sekretarja.Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mesuesi pyet?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: