Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Qytetari dhe e dashura katunare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Qytetari dhe e dashura katunare Empty
MesazhTitulli: Qytetari dhe e dashura katunare   Qytetari dhe e dashura katunare Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:55 pm

Qytetari dhe e dashura katunare

Po i thot nje qytetar te dashures tvete katunare:

Hajde e dashtun dalim në trotuar se po na shkelë ndonjë i marrë.

Dalin kta ntrotuar, ec e ec e ec pas 1 ore i thot kjo katunarja:

Ku eshte ma aj trutuar se u kputem tu ec.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qytetari dhe e dashura katunare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: