Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mbylle dritaren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Mbylle dritaren Empty
MesazhTitulli: Mbylle dritaren   Mbylle dritaren Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:54 pm

Mbylle dritaren
Nje dite ne mengjes takohen dy komshinj.njeri i thote tjetrit, Kur
te besh dashuri me gruan mbylle dritaren o perden o burri i dheut se le
nam mbreme .te gjithe te shikonin ty. Muaaaa.pergjigjet me habi
tjetri.po une mbreme kam qene ne pune.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mbylle dritaren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: