Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hajduti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Hajduti Empty
MesazhTitulli: Hajduti   Hajduti Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:54 pm

Hajduti
Një hajdut shkon në Pazar për të shitur rrobat që kishte vjedhur,
por një hajdut tjetër ia vjedh. Në darkë e shoqja e cila e sheh të
mërzitur e pyet: “Sfitove gjë?” – Hajduti duke qeshur: “-Kësaj here i
shita me çmimin që i mora.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
VizitorHajduti Empty
MesazhTitulli: Re: Hajduti   Hajduti Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:31 pm

ueuhe shum interesante huehue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hajduti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: