Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Majmuni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Majmuni Empty
MesazhTitulli: Majmuni   Majmuni Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:54 pm

Majmuni

Dy vajza adoleshente po laheshin nën dush dhe njëra prej tyre tha:

-Majmunit tim të vogël kanë filluar ti dalin qimet.

Ndërsa vajza tjetër tha:

-Kurse majmuni im ka filluar të hajë dhe banane...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
VizitorMajmuni Empty
MesazhTitulli: Re: Majmuni   Majmuni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:33 pm

uehueuheu shum e fort se te kana kan fjala per banane uhehue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Majmuni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: