Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dy shokë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Dy shokë Empty
MesazhTitulli: Dy shokë   Dy shokë Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:53 pm

Dy shokë

Dy shokë takohen mbas shumë kohësh dhe u ulën të pinin kafe. Duke
folur me njëri-tjetrin e pyet njëri. A je martuar? Po i përgjigjet, Po
ti? Edhe unë por me ka zënë halli i thote.
Po pse? Kërkon gruaja makine. Oh i thotë ky tjetri edhe mua më
kërkon makine. Ndahen pastaj dhe takohën pas ca kohësh dhe e pyet hë a
ja bleve makinen? Po i pergjigjet. Po ti? Edhe une i thote ky tjetri
por me ka zene nje hall i madhë, çfare ke pyet shoku? Ka filluar gruaja
naten ma kap me dore dhe thote, i pari, i dyti, i treti, i katerti ,
indietro. O po ti nuk qenke gje i thote tjetri. Ajo e imja i ulet sipër
dhe thotë. Hidhi 20 litra naftë.Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dy shokë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: