Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mrrshqiti këmba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Mrrshqiti këmba Empty
MesazhTitulli: Mrrshqiti këmba   Mrrshqiti këmba Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:52 pm

Mrrshqiti këmba

Dashuria eshte si nje pishin ku mund te biesh brenda,por un nuk rash me reshkiti kemba.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mrrshqiti këmba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: