Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Disa fëmijë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Disa fëmijë Empty
MesazhTitulli: Disa fëmijë   Disa fëmijë Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:52 pm

Disa fëmijë
Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë: Njëri
thotë: - Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap pa arritur në
shënjestër. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa
arritur shënjestrën... I treti: Se mos është ndonjë shpejtsi kjo. Babi
im është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4 vjen në shtëpi që
në 1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Disa fëmijë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: