Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lepurit ia kishin vrare babain.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Lepurit ia kishin vrare babain. Empty
MesazhTitulli: Lepurit ia kishin vrare babain.   Lepurit ia kishin vrare babain. Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:51 pm

Lepurit ia kishin vrare babain.

Lepurit ia kishin vrare babain. Dhe per te gjetur vrasesin ai
therret te gjithe banoret e pyllit ne nje kuvend. Del para tyre dhe me
nje ze prej "trimi" ngre menget dhe thote:kush ma ka vra baben?. Luani
ben nje hap para dhe thote:une ta kam vra baben! lepuri ul menget dhe
ia kthen:Mire boll ja ke ba...Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lepurit ia kishin vrare babain.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: