Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bjontina flen vetem.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Bjontina flen vetem. Empty
MesazhTitulli: Bjontina flen vetem.   Bjontina flen vetem. Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:50 pm

Bjontina flen vetem.


Cfar eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?

Kjo eshte nata e pare qe une po fle vetem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bjontina flen vetem.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: