Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shtat zanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Shtat zanë Empty
MesazhTitulli: Shtat zanë   Shtat zanë Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:27 pm

Shtat zanë

Bisedojnë dy shokë mes vete:A do të ishim ende shokë nëse unë fle
me gruan tënde dhe ajo mbetet shtat zanë? Po sigurisht se atëherë
bahemi baraz.Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Shtat zanë Empty
MesazhTitulli: Re: Shtat zanë   Shtat zanë Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 8:24 pm

huahauhauhauhaua

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Shtat zanë Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Shtat zanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: