Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Puna më e mirë në botë!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Puna më e mirë në botë! Empty
MesazhTitulli: Puna më e mirë në botë!   Puna më e mirë në botë! Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:43 am

Kush nuk do të donte që gjashtë muaj të kënaqet në një ishull tropikal, e në të njëjtën kohë të marrë edhe rrogë të majme? Këtë “punë më të mirë në botë” e ofron një shtet australian i cili dëshiron të promovojë turizmin.

Së bashku me rrogën prej 150.000 dollarësh australianë (afro 80.000 euro), ai që e fiton punën do ta ketë të paguar edhe biletën e aeroplanit nga vendi ku udhëton deri në ishujt Hamilton, të Great Barrier Reef, ka njoftuar të martën qeveria e Queensland.

Si shpërblim, “roja e ishullit” do të ketë për detyrë të shëtitet nëpër plazhet me rërë të bardhë, të zhytet dhe të hulumtoj botën nënujore, të kryej disa punë të imëta dhe çdo javë të mbushë një faqe interneti me fotografi dhe video incizime.

Të interesuarit nga mbarë bota mund të aplikojnë deri më 22 shkurt në faqen e internetit www.islandreefjob.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Puna më e mirë në botë!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Allen kërkon seks të mirë
» Pse eshte me e mire birra se femra ?
» Mire se erdhet ju me lodhje e pa dije .....:
» Torres: Gerrard më i mirë se Lampard
» Adem Ramadani - Mire se erdhe Ramazan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Argëtim & zbavitje-
Kërce tek: