Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hasa Hysa me vjedh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Hasa Hysa me vjedh Empty
MesazhTitulli: Hasa Hysa me vjedh   Hasa Hysa me vjedh Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 5:20 pm

Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
E ky i thot: qe po lexoj vjersha
Polici: hajt ta degjoj nje
Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Hasa Hysa me vjedh Empty
MesazhTitulli: Re: Hasa Hysa me vjedh   Hasa Hysa me vjedh Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 7:11 am

huhuahuahuaa

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Hasa Hysa me vjedh Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Hasa Hysa me vjedh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: