Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 w1ll1am$................._>

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

w1ll1am$................._> Empty
MesazhTitulli: w1ll1am$................._>   w1ll1am$................._> Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:48 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

w1ll1am$................._> Empty
MesazhTitulli: Re: w1ll1am$................._>   w1ll1am$................._> Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 10:01 am

A i ke lexu rregulklat pare se me postu webin a nese jo shikoji Very Happy

Te dashur antar , ne ju japim mundesin qe ju te reklamoni faqej tuaj personale , grupin tuaj apo edhe biznisin tuaj gratis .
Ju duhet tu permbaheni ketyre rregullave :

1. Duhet tv jesh i prezantuar.
2. Një antar ka drejt të reklamoj vetëm në një temë nqs ka më shumë se një faqe .
3. Në faqen tuaj duhet të figuroj një Logo e Kaqaniku.top-talk.net ja ku i keni balizat ose një link apo lidhje në portalin apo forumin(indeksin tuaj) dhe duhet të jetë i pashëm ose i arritshëm për të gjithë vizitorët dhe jo vetëm për antarët:

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
w1ll1am$................._> Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
Vizitor
Vizitorw1ll1am$................._> Empty
MesazhTitulli: Re: w1ll1am$................._>   w1ll1am$................._> Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:29 pm

ruheuuhe shum qart huehue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
w1ll1am$................._> Empty
MesazhTitulli: Re: w1ll1am$................._>   w1ll1am$................._> Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
w1ll1am$................._>
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Reklamo web faqen tende-
Kërce tek: