Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rrjedhin fotografitë e para të riut Nissan Patrol

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Rrjedhin fotografitë e para të riut Nissan Patrol Empty
MesazhTitulli: Rrjedhin fotografitë e para të riut Nissan Patrol   Rrjedhin fotografitë e para të riut Nissan Patrol Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 12:54 pm

Rrjedhin fotografitë e para të riut Nissan Patrol Nissan-patrol


Fotografitë e parë të modelit të ri Nissan Patrol e kanë gjetur rrugën e tyre deri në internet.
Automjeti më i madh i terrenit nga prodhuesi Nissan, gjykuar sipas fotografive, ka kaluar nëpër një ridizajnim të rreptë si të eksterierit ashtu edhe enterierit, me dallimet më të theksuara në pamjen e përparme dhe të pasme, të cilat na ngjajnë në konceptin Terranaut nga Nissan i cili është paraqitur në vitin 2006 në Gjenevë.

Tani për tani nuk të dhëna teknike, mirëpo mund të pritet që Patroli i ri do të mbajë qasje serioze kur bëhet fjalë për vozitjet në rrugët e terrenit. Sa u përket motorëve, Patrol sigurisht do të pajiset me versione pak të modifikuara të atyre V6 me naftë dhe me V6 e V8 me benzinë nga gjenerata e mëhershme.

Tani për tani nuk dihet se cilin prej panaireve të radhës do të shfrytëzojë Nissan për paraqitjen e risisë së vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rrjedhin fotografitë e para të riut Nissan Patrol
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: