Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 LG paraqet “celularin akullore”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

LG paraqet “celularin akullore” Empty
MesazhTitulli: LG paraqet “celularin akullore”   LG paraqet “celularin akullore” Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 12:53 pm

LG paraqet “celularin akullore” Lg-ice-cream-lh5000


Kompania LG është e njohur për prodhimin e telefonave celularëve luksoz, por kohë pas kohe paraqet edhe ndonjë eksperiment. Me këtë rast në tregun e Koresë Jugore është lansuar versioni i dytë i telefonit celular simpatik - Ice Cream.
LG Ice Cream Phone 2 (me emër kodi LG-LU1600) për fat të mirë nuk hahet, por thjesht vjen në ngjyra të akullores. Ngjyrat në telefon riprodhohen me ndihëm e diodave të integruara LED.

Telefoni është me kapak dhe ka madhësi prej 15.5 milimetrash.Opsione tjera ofrojnë edhe T-DMB, shfletim të internetit, fjalor elektronik dhe shumë gjëra të tilla të ngjashme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LG paraqet “celularin akullore”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: