Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lexoni para se te reklamoni !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Lexoni para se te reklamoni ! Empty
MesazhTitulli: Lexoni para se te reklamoni !   Lexoni para se te reklamoni ! Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:49 am

Te dashur antar , ne ju japim mundesin qe ju te reklamoni faqej tuaj personale , grupin tuaj apo edhe biznisin tuaj gratis .
Ju duhet tu permbaheni ketyre rregullave :

1. Duhet tv jesh i prezantuar.
2. Një antar ka drejt të reklamoj vetëm në një temë nqs ka më shumë se një faqe .
3. Në faqen tuaj duhet të figuroj një Logo e Kaqaniku.top-talk.net ja ku i keni balizat ose një link apo lidhje në portalin apo forumin(indeksin tuaj) dhe duhet të jetë i pashëm ose i arritshëm për të gjithë vizitorët dhe jo vetëm për antarët:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
Lexoni para se te reklamoni !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Reklamo web faqen tende-
Kërce tek: